Na Petrově zazní benefiční koncert pro Ukrajinu

Zdroj:Biskupství brněnskéBiskupství brněnské
Rubrika: Domácí,Brněnská diecéze
Datum publikace10. 3. 2022, 10.22

Benefiční koncert za oběti války na Ukrajině a na podporu strádajících zazní v katedrále sv. Petra a Pavla dne 16. března 2022 v 19.00 hodin.

image:Image 10/source/orig/9111_Brno,_katedrála_sv__Petra_a_Pavla1.jpg
Katedrála svatého Petra a Pavla v Brně (wikipedia.org)

Brněnský filharmonický sbor Beseda brněnská, Brněnský katedrální sbor Magnificat a Orchestr Katedrály sv. Petra a Pavla řízené Petrem Kolařem přednesou Requiem d moll Wolfganga Amadea Mozarta.

Více plakátek

Válka na Ukrajině Kultura

image:Image Ohrožené památky
Ohrožené památky Michal Valenčík