Národní pochod pro život letos bude!

Zdroj:cirkev.czcirkev.cz
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí
Datum publikace28. 3. 2022, 13.56

Po dvouleté pauze se v sobotu 30. dubna opětovně uskuteční v Praze Pochod pro život. Zváni jsou všichni, kteří věří, že každé počaté dítě by mělo dostat šanci.

image:Image 10/source/orig/9749_2786-A14V3259.jpg

Letošní program Pochodu pro život

11:00 Pražský hrad - katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha, mše svatá

13:00 Klárov, doprovodný program a občerstvení

14:30 Pochod pro život na trase Klárov - Národní třída - Václavské náměstí

Občerstvení

Pro přihlášené bude připraveno jednoduché občerstvení: bagety, čaj a balená voda. Organizátoři uvítají dar 55 Kč. Pro děti je zdarma.

Tričkem podpoříte

Objednáním triček podpoříte nejen Pochod pro život, ale i další projekty Hnutí Pro život ČR. Za tričko organizátoři přivítají dar ve výši 99 Kč. Za trička pro děti a těhotné maminky není třeba posílat nic.

Více informací k dopravě, nákupu triček i registraci naleznete zde

Život z víry

image:Image Věřit, milovat a sloužit
Věřit, milovat a sloužit Stanislav Malík