Národní pochod pro život

Zdroj:Arcibiskupství pražskéArcibiskupství pražské
Rubrika: Domácí,Pražská arcidiecéze
Datum publikace27. 4. 2022, 16.25

Manifestace pro všechny, kdo věří, že každé počaté dítě by mělo dostat šanci, se uskuteční 30. dubna v centru Prahy.

image:Image 11/source/orig/10945_7716_0_pochod.jpg

„V době, kdy na válečné frontě na Ukrajině, ale i jinde na světě, zbytečně umírají lidé, si myslím, že ochrana života nové generace je pro budoucnost lidského rodu nesmírně závažným úkolem,“ říká o akci kardinál Dominik Duka. Jeho blog k tématu ochrany nenarozeného života naleznete zde.

Program:

11:00 Pražský hrad – katedrála
mše svatá – celebruje kardinál Dominik Duka

13:00 Klárov
doprovodný program a občerstvení

14:30 Pochod pro život
na trase Klárov – Národní třída – Václavské náměstí

Více na Národní pochod pro život (hnutiprozivot.cz)

Život z víry

image:Image O málo menší než andělé
O málo menší než andělé Marek Vácha
image:Image Bůh nebo nic
Bůh nebo nic Nicolas Diat, Robert Sarah
image:Image Co se děje v kostele?
Co se děje v kostele? Jan Houkal
image:Image Na počátku nebyl koronavir, ale Bůh