Výstava o životě a díle Matky Rosy Vůjtěchové

Zdroj:Biskupství brněnskéBiskupství brněnské
Rubrika: Domácí,Brněnská diecéze
Datum publikace14. 4. 2022, 12.27

Dne 22. dubna 2022 bude v Brně zahájena výstava o životě a díle služebnice Boží - Matky Rosy Vůjtěchové. Požehnání a zahájení výstavy se bude konat v pátek 22. dubna po mši v 18.00 hodin v kostele sv. Cyrila a Metoděje v Brně - Židenicích. O Matce Rose bude vyprávět S. M. Františka Elena Sebíňová, která je postulátorkou kanonizačního řízení. Výstava potrvá do 20. května 2022.

image:Image 11/source/orig/10448_13274b.jpg

Světci dneška Kultura