Výstava ostatků bl. Carla Acutise

Zdroj:Biskupství královéhradeckéBiskupství královéhradecké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Královéhradecká diecéze
Datum publikace2. 6. 2023, 8.23

V týdnu od 28. 5. do 4. 6. 2023 probíhá v národním centru Fatimského apoštolátu v Českomoravské Fatimě v Koclířově u Svitav výstava ostatků bl. Carla Acutise. Tento mladý chlapec není jen patronem pro mládež, ale díky hlubokému vztahu a úctě k Eucharistii a Panně Marii pro každého z nás.

image:Image 32/source/orig/31788_24270_0_image.jpg

Bl. Carla Acutise lze vzývat o pomoc při obrácení našich rodinných příslušníků, kamarádů a přátel, protože právě on se zasloužil o obrácení své vlastní maminky na víru a ta přímo řekla: "Byli jsme s manželem úplně mimo. Mě osobně Carlo zachránil, byla jsem ve víře úplně negramotná."

Více informací o programech a výstavě naleznete na webu: www.cm-fatima.cz .

Život z víry Světci dneška

image:Image Služba představených v církvi
Služba představených v církvi Michelina Tenace
image:Image Proč pořád jen já?
Proč pořád jen já? Anselm Grün, Hsin-Ju Wu
image:Image Otče, odpouštím vám