Žabovřeské rozmlouvání: Různost je bohatstvím církve

Zdroj:Biskupství brněnskéBiskupství brněnské
Rubrika: Domácí,Brněnská diecéze
Datum publikace8. 2. 2022, 15.08

Další díl Žabovřeského rozmlouvání, tentokrát s P. Benediktem Mohelníkem OP na téma „Různost je bohatstvím církve“ se bude konat ve středa 16. února 2022 v 19.00 hodin (živě i na YouTube Salesiáni Žabovřesky) v kostele P. Marie Pomocnice. Moderuje P. Zdeněk Jančařík SDB.

image:Image 8/source/orig/7941_13.JPG
Foto: Jiří Macháně, Katolický týdeník

Akci moderuje P. Zdeněk Jančařík SDB, během rozhovoru je možné posílat otázky na chat.

P. Benedikt Mohelník (1970) byl dvanáct let do roku 2018 provinciálem dominikánů. Postgraduálně studoval ve švýcarském Fribourgu. Dlouhodobě se věnuje setkávání kultury a církve v rámci platformy Dominikánská 8 v centru Prahy. Je šéfredaktorem dominikánské revue Salve a vyučuje na Katolické teologické fakultě UK.

Plakátek

Život z víry

image:Image Pastorace mladých
Pastorace mladých Pavel Ambros