Audio verze Postní brožury královéhradecké diecéze

Zdroj:Biskupství královéhradeckéBiskupství královéhradecké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Královéhradecká diecéze
Datum publikace21. 2. 2024, 9.04

Jednotlivá zamyšlení pro dny letošního postního období vznikala na území královéhradecké diecéze i mimo ni, dokonce v dalekém Estonsku. Připravené texty nyní lze poslouchat i v audio verzi.

image:Image 52/source/orig/51731_33604_0_image.jpg

“Tento rok organizuje Biskupství královéhradecké kurz o evangelizaci, jehož účastníci se rovněž zapojili do přípravy brožury Půst. Modlitba je základ pro předávání evangelia a sdílení živé víry s druhými lidmi. Všichni jsme se nechali vést Duchem Svatým, aby nás vedl v našich myšlenkách, nechal nás zakusit pohnutí ducha, dal nám inspiraci k sepsání modlitby, úvahy, meditace nad textem Písma. Moc rád vyjadřuji vděčnost všem autorkám i autorům letošní postní brožury za to, že jako první vykročili na cestu letošního postního putování”, sdělil P. Prokop Brož, pod jehož vedením brožura vznikla. A jak řekl královéhradecký biskup Jan Vokál, ze srdce přeje všem čtenářům brožury, aby na konci postní doby byli duchovně zralejší a pevnější než na jejím počátku.

Audio verze je k dispozici ke stažení zde.

Půst a Velikonoce Život z víry

image:Image Evangelizace s odvahou a citem
Evangelizace s odvahou a citem Michelle Moranová
image:Image Církev a peníze