Lupa
Obsah
Portál
Reklama

Čeští a moravští kněží se utkali ve fotbale

Zdroj:cirkev.czcirkev.cz
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí
Datum publikace31. 5. 2023, 13.31
TiskTisk

Včera 30. května se v obci Odolena Voda (okres Praha- východ) uskutečnil fotbalový zápas kněží z Čech proti kněžím z Moravy a Slezska. Utkání skončilo nerozhodně 3:3. Příští kněžský fotbalový zápas proběhne 25. září 2023 v 15 hodin v Ořechově u Brna.

image:Image 32/source/orig/31717_obrazek-whatsapp-2023-05-30-v-18-10-51.jpg

V prvním polčasu Češi dali první gól. Konkrétně Jan Pitřinec z Ústí nad Orlicí. Do polčasu Moravané srovnali a to gólem Pavla Römera z Břeclavi. Ve druhém poločasu nejdříve Libor Buček z Chebu vstřelil druhý český gól, tedy 2:1. Za malou chvíli přidal třetí český gol Miroslav Auxt z Vlašimi. Moravany to značně rozvášnilo a z řetězu se utrhl kaplan Petr Káňa z Arcibiskupského gymnázia Kroměříž, který ukázal, kdo je tady kapitán a vstřelil hned dva góly a srovnal na 3:3.

Focusy

Církev a společnost Řeholní život

Související články

Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou