banner sekce
Sekce

Odbor analýz církevních dat

Komunikace na sociálních sítích II., pro pokročilé, lektor Jen Zápotocký

Jednodenní školení je zaměřeno na praktické využití sociálních sítí v marketingu neziskových organizací. Je určeno pro pokročilé uživatele sociálních sítí, kteří se chtějí naučit a procvičit si, jak efektivně oslovit lidi, jak plánovat kampaně a jak promovat své aktivity a projekty na sociálních sítích.
Publikováno: 21. 6. 2022 19:55

FOTO: PIXABAY

Pro koho je kurz určen?

 • Pro pokročilé uživatele a absolventy kurzu Komunikace na sociálních sítích I.
 • Pro zaměstnance biskupství, Charit a dalších církevních institucí; kněze, jáhny, bohoslovce, řeholníky a řeholnice a další lidi ve službách katolické církve.

 • V případě zájmu pište na vzdelavani@cirkev.cz.
 • Účastnický poplatek je 600,- Kč.
 • S sebou si přineste vlastní notebook a chytrý telefon, abyste si mohli vše vyzkoušet.


Co se na kurzu dozvíte?

 • Jak pracovat s Business Managerem
 • Reklama na sociálních sítích a její specifika
 • Reklamní formáty na Facebooku, Instagramu a dalších sítích
 • Správce reklam a jeho základní nastavení
 • Vytváření kampaní a práce s cílovými skupinami
 • Vlastní publika, FB pixel, remarketing

Jen Zápotocký se věnuje content marketingu,    analýze kampaní na sociálních sítích, zákaznické péči na sítích a také vede školení v oblasti sociálních médií již přes 10 let. Je spoluzakladatelem agentury Scale, mezi jejíž klienty patří například Colours of Ostrava,  Signal festival, Česká filharmonie, Národní divadlo nebo Plzeňský kraj. Ve Scale mají rádi dobrý obsah, který nejen pěkně vypadá, ale taky funguje. A docela se jim to daří. Nejen podle čísel, ale i podle řady marketingových ocenění, která za kampaně na sítích získali.

Proběhlé kurzy s lektorem Jenem Zápotockým:

 • 27.9. 2022, 9:30 - 16:30, Praha

Pokud máte jakékoliv dotazy k obsahu, obraťte se na pulkrabkova@cirkev.cz.

Autor článku:
Jan Spousta

Další aktuality

Pastýřský list arcibiskupa Jana Graubnera k 2. neděli adventní

Přinášíme vám druhý pastýřský list arcibiskupa Jana Graubnera, předsedy ČBK, o mši svaté.
04.12.2022

Biskup Martin: „Svěřuji Bohu velkou bolest pozůstalých z Bašky“

Vražda mladého muže v Bašce na Frýdeckomístecku zasáhla nejen farnost, ale celou diecézi. Biskup Martin David ujišťuje pozůstalé o svých modlitbách a blízkosti. Dnes ráno se zaměstnanci Biskupství ostravsko-opavského za zemřelého modlili na svém adventním duchovním setkání. Biskup Martin David vzpomněl, že mladého muže před nedávnem biřmoval.
02.12.2022

Pozvání k návštěvě INSPIRACE na vánočních trzích v Praze

Upřímně Vás zveme k návštěvě prodejního stánku školní chráněné dílny Inspirace při Dívčí katolické střední škole. Na horní části Václavského náměstí v rámci tradičních adventních trhů zde ve dnech 25. 11. - 22. 12. naleznete originální výrobky handicapovaných absolventek Dívčí školy, které po studiu v Dívčí škole, respektive její chráněné dílně, nalezly i zaměstnání…. Děkujeme!
01.12.2022

Vyhlášení výběrového řízení na funkci ředitele/ky Střední zdravotnické školy Evangelické akademie, Šimáčkova 1, 628 00 Brno – Líšeň

Synodní rada Českobratrské církve evangelické vyhlašuje výběrové řízení na funkci ředitele/ky škol Evangelické akademie v Brně. Přihlášky k výběrovému řízení obsahující profesní životopis, motivační dopis a výpis z Rejstříku trestů zájemci doručí nejpozději do: 30. ledna 2023. Předpokládaný nástup do funkce je 1. srpna 2023.
01.12.2022

Úmysl Apoštolátu modlitby na měsíc prosinec 2022

Modleme se, aby rozvojové a dobrovolnické organizace nacházely osoby ochotné zapojit se do společného dobra a neustále hledat nové způsoby spolupráce na mezinárodní úrovni.
01.12.2022