Dárek na poslední chvíli? Vánoční poukazy na ubytování v církevních apartmánech

Zdroj:Diecéze ostravsko - opavskáDiecéze ostravsko - opavská
Datum publikace16. 12. 2021, 15.05

Ostrava – Miliony korun nainvestovalo v minulých letech Biskupství ostravsko-opavské do zvelebení bývalých far a hájenek v turisticky atraktivních místech v Jeseníkách a Beskydech. Vznikly zde nové apartmány a penziony a nabídka ubytovacích služeb je sdružena pod značkou „Apartmány u Trojice“. Aktuálně lze využít k rekreaci pět plně zrenovovaných a zařízených objektů. Pobyt je možné formou poukázky také darovat jako zážitkový vánoční dárek. Vánoční voucher v libovolné hodnotě lze využít po celý rok 2022.

Na dárkový poukaz si mohou obdarovaní vybrat pobyt například v nejnovějších Apartmánech Mezivodí. Lokalita uprostřed beskydských lesů nabízí kromě stylově zařízených pokojů také venkovní finskou saunu. Další čtyři objekty provozuje Biskupství ostravsko-opavské v Jeseníkách. V loňském roce byla turistům otevřena Chata Střelecká nedaleko Vrbna pod Pradědem a Apartmán Lyra v lokalitě Vidly. Na Bruntálsku jsou k dispozici další dva objekty, které vznikly přestavbou nevyužitých farních budov. Penzion Johannes najdete ve Staré Vsi u Rýmařova a Penzion u Křížové cesty v Rudě u Rýmařova.

Vánoční vouchery je možné objednat na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na čísle 731 625 715. Více k nabídce na www.apartmanyutrojice.cz.

V lednu navíc slevy 10%

Apartmány u Trojice budou během prvních týdnů nového roku levnější než po zbytek sezóny. Lednové pobyty realizované v termínech od 1. 1. do 31. 1. 2022 vyjdou zájemce o desetinu méně. Nabídky 10% slevy je časově omezena a nezahrnuje místní rekreační poplatek. „Zvýhodněný pobyt je možné rezervovat v Apartmánech Mezivodí, Apartmánu LYRA, v Penzionu Johannes a v Penzionu U Křížové cesty,“ uvedl vedoucí oddělení provozu ubytovacích zařízení Martin Sedmík. Chata Střelecká je v zimním období nepřístupná.

Po rekonstrukci se otevřou Emauzy

Do portfolia „Apartmánů u Trojice“ brzy přibude další rekreační objekt. Rekreační dům Emauzy ve Frýdlantu nad Ostravicí. Zázemí pro duchovní obnovy, setkání rodin a pobyty různých farních společenství se stane dalším zázemím pro rekreaci v Beskydech. „Kromě malování objektu plánujeme také investice do vnitřního vybavení. Jakmile bude dům připraven zcela v novém kabátku, zveřejníme jej i na stránky www.apartmanyutrojice.cz,“ dodal Sedmík.  Zatím je Dům Emauzy jen v nabídce na celostátním webu projektu www.cirkevnituristika.cz.

Kompletní ceníky jednotlivých objektů najdete na www.apartmanyutrojice.cz v galeriích s fotografiemi interiérů a exteriérů nabízených rekreačních zařízení.