Lupa
Obsah
Portál
Reklama

„Dotkni se nebe“: sedmá pouť rodičů, kteří přišli o dítě

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Královéhradecká diecéze
Datum publikace18. 9. 2023, 9.20
TiskTisk

Perinatální hospic Dítě v srdci zve všechny rodiče, sourozence, prarodiče, tety a strýčky dětí, které odešly do nebe, i všechny, kteří se nějakým způsobem v životě setkali se smrtí miminka, na sedmou pouť rodičů, kteří přišli o dítě, s přídomkem „Dotkni se nebe“. Koná se ve dnech 13.–16. října 2023 na Hoře Matky Boží v Králíkách.

image:Image 42/source/orig/41028_27060_0_220608-dite-v-srdci-ztrata-miminka.jpg

Setkání nabídne sdílení i ztišení, svátosti i společenství, chvály a přímluvnou modlitbu, přednášky, svědectví, nádherné místo pod Králickým Sněžníkem, odbornou i duchovní pomoc, naslouchající ucho. Součástí bude i sobotní večer pro veřejnost s kapelou ALIVE. Účastníky bude doprovázet P. Karel Moravec, P. Milan Grossmann, Alena Peremská, René Milfait a Petra Kolčavová.

Součástí poutě je také společná křížová cesta rodičů, kteří přišli o dítě, koncert, sdílení neformální i řízené, společný výlet nebo možnost přiložit ruku k dílu dobré věci. Pořádá spolek Eliáš ve spolupráci s klášterem na Hoře Matky Boží v Králíkách, podrobné informace a možnost přihlášení: www.osirelymrodicum.cz.

Focusy

Život z víry

Mohlo by vás zajímat

image:Image První svaté přijímání
První svaté přijímání Jan Houkal
Cena: 214 Kč
image:Image Biřmování
Biřmování Jan Houkal
Cena: 176 Kč
image:Image Za církev obnovenou a ekumenickou
Za církev obnovenou a ekumenickou Robert Svatoň
Cena: 233 Kč
image:Image Církev na kolenou
Církev na kolenou Jeremy Jennings
Cena: 134 Kč

Související články

Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou