Festival Full of life v Brně–Řečkovicích 2023

Zdroj:Biskupství brněnskéBiskupství brněnské
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Brněnská diecéze
Datum publikace12. 5. 2023, 11.35

V sobotu 20. května 2023 od 14h se v Brně-Řečkovicích uskuteční festival FULL OF LIFE. Na programu vystoupí několik kapel, mluvené slovo bude mít Vojtěch Kodet, Marek Novák a Václav Faltus.

image:Image 30/source/orig/29828_plakat-din-vstupne.jpg

„FULL OF LIFE“ znamená plný života, jinými slovy život naplněný Kristem a vírou v Něj. K tomuto názvu nás inspirovala Ježíšova slova z Janova evangelia: "Já jsem přišel, abyste měli život a měli ho v plnosti" (Jan 10, 10). Chtěli bychom, aby to mohli slyšet a zažít všichni, kdo přijdou.“ říká Petr Handlar z přípravného týmu festivalu.

FULL OF LIFE je křesťanský festival, který nabízí smysluplné prožití sobotního odpoledne a večera ve společenství křesťanů v pohodové a přátelské atmosféře, a to všem věkovým kategoriím.

Jeho součástí jsou vystoupení různých hudebních žánrů, divadelní představení pro děti i dospělé, svědectví o Bohu a přednášky. Samozřejmostí je služba modliteb a duchovního poradenství. Pro děti budou připraveny hry a workshopy. Program festivalu proběhne na hlavním pódiu na parkovišti před kostelem, malé scéně v areálu Církve husitské a další program v kostele sv. Vavřince.

Aktuality, podrobný program a další informace jsou zveřejňovány na webových stránkách www.fulloflife.cz a na sociální síti Facebook https://www.facebook.com/FullofLifeBRNO/.

Propagační materiály jsou ke stažení na webových stránkách festivalu v sekci „Propagace“ http://www.fulloflife.cz/propagace/.

Tisková zpráva ZDE

Plakát ZDE

Život z víry

image:Image Proč chodit do kostela?
Proč chodit do kostela? Timothy Radcliffe
image:Image Nemocí stala se pravda