Koncert v Arcibiskupském paláci pomůže dětskému domovu

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace4. 10. 2023, 9.27

Pod záštitou biskupa Antonína Baslera se v olomouckém Arcibiskupském paláci ve čtvrtek 12. října 2023 od 19.00 uskuteční benefiční koncert na podporu Církevního dětského domova Emanuel ve Staré Vsi.

image:Image 43/source/orig/42605_27634_0_201207-koncert-trio-martinu-mfo-1.jpg

Večerem operních árií, duetů a písní A. Dvořáka, G. Verdiho, G. Pucciniho, Ch. Gounoda, P. I. Čajkovského, L. Deliba, J. Offenbacha, W. A. Mozarta a dalších skladatelů doprovodí Helena Beránková (soprán), Vladimír Chmelo (baryton) a Eva Wolfová Zatloukalová (alt), klavírní doprovod Lucie Kaucká.

Zdroj: arcibiskupskypalac.cz

Život z víry Kultura

image:Image Je-li ti život milý
Je-li ti život milý Rachel Clarke