Konference Církev a podpora manželství

Zdroj:Arcibiskupství pražskéArcibiskupství pražské
Rubrika: Videa a podcasty,Pražská arcidiecéze
Datum publikace27. 1. 2022, 14.46

Konference iniciativ na podporu manželství se uskuteční v sobotu 29. 1. 2022. Bude vysílaná také online živým streamem. Seznam přednášejících, časový rozvrh i registraci najdete na webu manželských večerů.

Na programu je představení aktivit pro manželství napříč celou českou církví, panelová diskuze zástupců církví o podpoře manželství nebo představení nových kurzů „Příprava na manželství“ a „Manželské večery“.

„Věříme, že v online podobě se může zúčastnit mnoho těch, kdo slouží nebo by chtěli sloužit v oblasti partnerských vztahů, ale fyzicky by se na konferenci nedostali,“ konstatují organizátoři manželé Guttnerovi.

Přidáváme i pozvání od p. Bulvase na YouTube, Luboše Ondráčka na YouTube a Marie Oujezdské na YouTube.

Podrobnosti naleznete na www.manzelskevecery.cz/seminar

Život z víry

image:Image Jak vést lidi a probudit v nich život
Jak vést lidi a probudit v nich život Anselm Grün