Konference pro křesťanské podnikatele poradí, jak na peníze

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace12. 3. 2024, 9.36

Na ožehavé otázky života a financí se zaměří konference „Křesťan a peníze“, kterou v sobotu 25. května 2024 pořádá v prostorách Stojanova gymnázia na Velehradě sdružení Kompas.

Canva.com

„Těšit se můžete na tematický rozhovor s pražským biskupem. Chybět nebude přednáška o vlivu financí na partnerský život v podání zkušené psycholožky. Dále se podíváme pod pokličku leadershipu v udržitelné firmě nebo provozování ordinace na maloměstě a také na téma darování peněz z pohledu křesťana,“ zvou pořadatelé.

Pozvání mimo jiné přijali biskup Zdenek Wasserbauer, P. Marek Orko Vácha, Jan Dokulil, Josef Dvořáček, Denisa Zlevská, Miroslav Krištof, Eva a Michal Brázdilovi a další.

„Konference je určena pro celou rodinu. Zatímco vy se budete vzdělávat, vaše děti bude čekat zajímavý program v podobě her, tvořivých dílniček a skákacích hradů,“ dodávají pořadatelé.

Podrobné informace a možnost přihlášení naleznete na www.krestanskypodnikatel.cz/konference.

Církev a společnost