Konference pro křesťanské podnikatele poradí, jak z krize

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace15. 3. 2023, 8.45

Na ožehavá témata současného osobního i pracovního života se zaměří konference „Jak z krize podnikajícího křesťana“, kterou v sobotu 27. května 2023 pořádá v prostorách Stojanova gymnázia na Velehradě sdružení Kompas.

image:Image 26/source/orig/25245_22109_0_220316-kompas-podnikatele-konference-zamestnanci.jpg

„Budeme se zabývat krizovým managementem. Probereme otázku firemního rozpočtu a plánování. Neopomeneme vztahové a osobní krize jak z pohledu víry, tak z pohledu psychologie. Tradiční součástí konferece jsou ranní chvály, které nás budou provázet celý den, svědectví, Anděl Páně, přímluvy, zpověď a v závěru konference pak společná mše svatá,“ zvou pořadatelé.

Konference je určena pro celou rodinu, děti čeká zajímavý program v podobě her, skákacích hradů a podle zájmu i exkurze do Archeologického skanzenu nebo Živé vody.

Podrobné informace a možnost přihlášení naleznete na krestanskypodnikatel.cz/konference.

Církev a společnost