Národní setkání koordinátorů Noci kostelů 2023

Autor: Dominik Faustus Zdroj:Biskupství litoměřickéBiskupství litoměřické
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí
Datum publikace18. 1. 2023, 12.41

Tradiční Noc kostelů se letos uskuteční první červnový pátek. Na brněnském Petrově se dnes sešli koordinátoři akce z jednotlivých diecézí.

image:Image 23/source/orig/22467_19965_4_e2c85bca-5962-4e9d-9efc-8e4e6f5610ba.jpg
Foto: Milena Davídková
V Brně na Petrově se ve středu 18. ledna 2023 setkali diecézní koordinátoři Noci kostelů 2023, aby probrali společné otázky týkající se letošní Noci kostelů, která se bude konat 2. června 2023.

Noc kostelů

image:Image Křest