Noční eucharistické procesí na Svatý Hostýn

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace9. 6. 2023, 9.48

Noční eucharistické procesí z Bystřice pod Hostýnem na Svatý Hostýn pořádá v noci ze 30. června na 1. července 2023 mariánské společenství Večeřadla Křenovice za účasti biskupa Antonína Baslera. Vychází v pátek 30. 6. ve 21.00 z parkoviště u hřbitova v Bystřici pod Hostýnem, mše svatá v bazilice začíná ve 24.00.

image:Image 34/source/orig/33329_24481_0_221014-procesi-hostyn-03.jpg

Účastníci v procesí putují z lásky k Ježíši, za obrácení hříšníků a na odčinění hříchů proti Mariinu Neposkvrněnému srdci.

Bude vypraven autobus, do kterého můžete nastoupit na těchto místech: Kojetín (kostel Panny Marie) 19.45, Kroměříž (kostel sv. Jana) 20.00, Hulín (nám. Míru) 20.15, Holešov (autobusové nádraží) 20.30. Zájem o autobus je nutné předem nahlásit na tel. 606 484 928. Po skončení programu na Svatém Hostýně se vrací autobus stejnou trasou nazpět.

Pro ty, kteří se nemohou pěšího výstupu zúčastnit ze zdravotních důvodů, bude připraven paralelní program v bazilice na Svatém Hostýně od 21.30.

Zdroj: www.veceradlo.cz

Život z víry