Lupa
Obsah
Portál
Reklama

Noční eucharistické procesí na Svatý Hostýn

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace9. 6. 2023, 9.48
TiskTisk

Noční eucharistické procesí z Bystřice pod Hostýnem na Svatý Hostýn pořádá v noci ze 30. června na 1. července 2023 mariánské společenství Večeřadla Křenovice za účasti biskupa Antonína Baslera. Vychází v pátek 30. 6. ve 21.00 z parkoviště u hřbitova v Bystřici pod Hostýnem, mše svatá v bazilice začíná ve 24.00.

image:Image 34/source/orig/33329_24481_0_221014-procesi-hostyn-03.jpg

Účastníci v procesí putují z lásky k Ježíši, za obrácení hříšníků a na odčinění hříchů proti Mariinu Neposkvrněnému srdci.

Bude vypraven autobus, do kterého můžete nastoupit na těchto místech: Kojetín (kostel Panny Marie) 19.45, Kroměříž (kostel sv. Jana) 20.00, Hulín (nám. Míru) 20.15, Holešov (autobusové nádraží) 20.30. Zájem o autobus je nutné předem nahlásit na tel. 606 484 928. Po skončení programu na Svatém Hostýně se vrací autobus stejnou trasou nazpět.

Pro ty, kteří se nemohou pěšího výstupu zúčastnit ze zdravotních důvodů, bude připraven paralelní program v bazilice na Svatém Hostýně od 21.30.

Zdroj: www.veceradlo.cz

Focusy

Život z víry

Mohlo by vás zajímat

image:Image Boží plán pro rodinu
Boží plán pro rodinu Rob Rienow
Cena: 92 Kč
image:Image Mission Possible
Mission Possible Otto Neubauer
Cena: 314 Kč
image:Image Spirituální péče o nemocné a umírající
Spirituální péče o nemocné a umírající Aleš Opatrný
Cena: 170 Kč
image:Image YouCat - svátost smíření
YouCat - svátost smíření Rudolf Gehrig, Bernhard Meuser
Cena: 152 Kč

Související články

Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou