Od smíření ke společné budoucnosti

Zdroj:Biskupství královéhradeckéBiskupství královéhradecké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Královéhradecká diecéze
Datum publikace12. 2. 2024, 15.42

Sdružení Ackermann-Gemeinde, jehož hlavním úkolem je podpora česko-německého dialogu, uspořádalo v rámci udržování dobrých sousedských vztahů od 9. do 11. února 2024 v Hradci Králové další ročník česko-německé konference. Letošní ročník nesl téma „Od smíření ke společné budoucnosti – přínos přeshraniční spolupráce pro jednotnou EU“.

image:Image 52/source/orig/51056_33090_0_image.jpg

Mezi hosty a vystupujícími byli mimo jiné královéhradecký biskup Jan Vokál, ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák či Daniel Herman.

Konference navazovala na předchozí ročníky, které se uskutečnily mimo jiné v Olomouci, Ústí nad Labem nebo v Praze. Program konference obsahoval panelové debaty, interaktivní kruhy a kulturní odpoledne Po stopách Evropy v Hradci Králové.

Fotogalerie zde.

Život z víry Církev a společnost Biskupové

image:Image Nic nedává, kdo nedá sám sebe
Nic nedává, kdo nedá sám sebe Danica Valenová