FOTOGALERIE: Jáhenská svěcení v Olomouci a Opavě
Čtyři kandidáti přijali v sobotu 20. června v moravské církevní provincii jáhenské svěcení. Dva v olomoucké katedrále sv. Václava a další dva v opavské konkatedrále Nanebevzetí Panny Marie. V olomoucké katedrále sv. Václava udělil při mši svaté pomocný biskup Antonín Basler jáhenské svěcení dvěma kandidátům: Pavlu Genzerovi z farnosti sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně a Matěji Adámkovi z farnosti Strání.V opavské konkatedrále Nanebevzetí Panny Marie udělil stravsko-opavský biskup Martin David