Lupa
Obsah
Portál
Reklama

Otvírá se další ročník kurzu Samuel v brněnské diecézi

Zdroj:Biskupství brněnskéBiskupství brněnské
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Brněnská diecéze
Datum publikace8. 6. 2023, 7.29
TiskTisk

Tým pastorace povolání v brněnské diecézi připravil další ročník kurzu Samuel. Jedná se o jednoletý intenzivní kurz, který může napomoci k rozlišení a volbě povolání.

image:Image 34/source/orig/33060_13823.jpg

„Účastníci se scházejí jednou za měsíc v neděli odpoledne na čtyři hodiny na různých místech v diecézi. Kurz je určen pro nezadané psychicky zdravé mladé věřící ve věku 16 až 33 let, kteří jsou připraveni prožít jej v plném rozsahu co do účasti i náplně,“ říká P. Marek Dunda, pověřený pastoraci povolání v brněnské diecézi.

Zájemci se mohou hlásit do 20. září 2023 na e­-mail kurz.samuel@seznam.cz. Po přihlášení a dodání motivačního dopisu budou pozváni na přijímací pohovor, který se uskuteční 24. září 2023 v 15.00 hodin ve Wolkrově ulici č. 8 v Brně u sester Učednic Božského Mistra. Kurz již proběhl opakovaně v několika turnusech, a to nejen v brněnské diecézi. Využívá model svého zakladatele kardinála Carla Marie Martiniho, arcibiskupa z Milána, a řadu zahraničních zkušeností.

Focusy

Život z víry Pastorace

Mohlo by vás zajímat

image:Image Život v kostele - Příručka
Život v kostele - Příručka Zuzana Lančová
Cena: 35 Kč
image:Image Dělat těžké věci
Dělat těžké věci Alex Harris, Brett Harris
Cena: 206 Kč
image:Image Modlitba pro začátečníky i mírně pokročilé
Modlitba pro začátečníky i mírně pokročilé James Martin
Cena: 123 Kč
image:Image Jedno tělo
Jedno tělo Pavel Blažek
Cena: 35 Kč

Související články

Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou