Lupa
Obsah Obsah
Portál

Papež slavil večerní liturgii Zeleného čtvrtku ve vězení pro mladistvé

Zdroj:Vatican NewsVatican News
Rubrika: Hlavní zprávy,Vatikán a zahraničí,Videa a podcasty
Datum publikace7. 4. 2023, 7.54
TiskTisk

Papež František se na Zelený čtvrtek odpoledne vydal do římské věznice pro mladistvé Casal del Marmo, aby zde slavil mši svatou na památku Večeře Páně. Liturgie proběhla v soukromé formě, avšak byla živě přenášena. V záhlaví tohoto článku se můžete podívat na sestřih z této bohoslužby.

Focusy

Papež František Půst a Velikonoce

Mohlo by vás zajímat

image:Image Vzpomínky na papeže Pia X.
Vzpomínky na papeže Pia X. Rafael Merry del Val
Cena: 134 Kč
image:Image Papež František a jeho jezuitské kořeny
Papež František a jeho jezuitské kořeny Stefan Kiechle
Cena: 134 Kč
image:Image Kdo věří, není nikdy sám
Kdo věří, není nikdy sám Saverio Gaeta, Georg Gänswein
Cena: 539 Kč
image:Image Dilexit nos
Dilexit nos papež František
Cena: 151 Kč

Související články

Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou