Pozdrav kardinála Schönborna Noci kostelů 2022 v České republice

Zdroj:Biskupství brněnskéBiskupství brněnské
Rubrika: Vatikán a zahraničí
Datum publikace19. 4. 2022, 14.32

Právě ve Vídni vznikla před sedmnácti lety myšlenka Noci kostelů - Lange Nacht der Kirchen, která se během několika let rozšířila do celého Rakouska, do České republiky, na Slovensko, do Estonska a Lotyšska.

image:Image 11/source/orig/10595_GuentherZ_2012-06-16_0061_Wien22_Donauturm_Neuweihe_Papstkreuz_Christoph_Schoenborn.jpg

Pozdrav u příležitosti Noci kostelů zasílá našim návštěvníkům vídeňský arcibiskup Christoph Kardinal Schönborn, kterému je myšlenka Noci kostelů od začátku velmi blízká.

Celý text ZDE

Noc kostelů

image:Image Proměněné sny
Proměněné sny Petra Dvořáková