Pozvánka na on-line besedu „Triky staré kostelnice“

Zdroj:cirkev.czcirkev.cz
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí
Datum publikace30. 1. 2023, 13.20

Portál Liturgie.cz zve na on-line besedu se sestrou Bohdanou Tejmlouvou, SCB, která se uskuteční ve čtvrtek 2. února 2023 prostřednictvím YouTube kanálu Liturgie.cz. Moderuje Vojtěch Razima, bohoslovec Papežské koleje Nepomucenum v Římě.

image:Image 23/source/orig/22864_img-20230122-212502.jpg

Smyslem besedy je poskytnout praktické a konkrétní rady všem, kdo pečují o kostel, jeho vybavení, kostelní prádlo a květinovou výzdobu.

Během debaty bude prostor pro zodpovídání dotazů zaslaných diváky buď předem na e-mailovou adresu: liturgie.cz@gmail.com (do předmětu napište „Triky staré kostelnice“), nebo během živého přenosu prostřednictvím komentářů pod videem.

Odkaz na kanál YouTube:

Život z víry Liturgie a bohoslužby

image:Image Sestry
Sestry Kamila Hladká