Přímé přenosy bohoslužeb od 2. do 8. října 2023

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí
Datum publikace2. 10. 2023, 8.15

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele, nabízíme přehled bohoslužeb vysílaných během následujících dní přímým přenosem v Televizi Noe a Radiu Proglas.

image:Image 43/source/orig/42404_27559_0_prime-prenosy-foto-pavel-langer.jpg

Vedle těchto sdělovacích prostředků lze využít také internetové přenosy bohoslužeb z farností, poutních míst a dalších kostelů. Jejich přehled je k dispozici na webu MseOnline.cz.

Televize Noe nabízí bohoslužby v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek od 12.05 z kaple ostravského studia Telepace. Ve středu od 9.00 odvysílá mši svatou, kterou bude ve Vatikánu celebrovat papež František u příležitosti zahájení řádného generálního shromáždění synody biskupů. Nedělní mše svatá pak začíná v 10.30 a přenášena bude z kostela sv. Jana Nepomuckého ve Štramberku.

Radio Proglas vysílá bohoslužby v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek od 18.00: v pondělí bohoslužbu slova s jáhnem Janem Špilarem a další dny mše svaté z redakční kaple Svatého Ducha, pražského kostela Panny Marie Sněžné a kostela Panny Marie Pomocnice v Brně-Žabovřeskách. Nedělní bohoslužba pak začíná v 9.00 a bude přenášena z kostela Všech svatých v Litoměřicích. Modlitbu růžence stanice nabízí v úterý a pátek od 22.30, ve středu od 18.00 a v sobotu od 18.10. V pátek od 15.10 se můžete připojit k modlitbě křížové cesty a průvodce modlitbou najdete v programu každou neděli od 18.00.

Televize Noe

pondělí 2. 10., 12.05: mše svatá z kaple Telepace

úterý 3. 10., 12.05: mše svatá z kaple Telepace

středa 4. 10., 9.00: mše svatá o svátku sv. Františka na zahájení řádného generálního shromáždění synody biskupů