Rakouská biskupská delegace přivezla papeži narozeninový dort

Autor: Eva Svobodová Zdroj:cirkev.czcirkev.cz
Rubrika: Hlavní zprávy,Vatikán a zahraničí
Datum publikace16. 12. 2022, 12.56

Rakouští biskupové při dnešní audienci u papeže v rámci pouti Ad limina Františka překvapili narozeninovým sachr dortem. Hlava církve totiž zítra dovrší 86 let.

image:Image 21/source/orig/20965_sachr-dort.jpg
Foto: Pixabay

Vedle daru typického vídeňského moučníku biskupská delegace vedená salzburským arcibiskupem Franzem Lacknerem papeži také zazpívala. Podle serveru Kathpress se celá audience nesla ve velmi srdečné atmosféře, František také každého biskupa jednotlivě pozdravil. Dnes odpoledne zakončí pouť rakouské církve K prahům apoštolským slavnostní bohoslužba v římské bazilice sv. Pavla za hradbami.

Zdroj: Kathpress

Papež František Biskupové

image:Image Vyznání na hraně času a věčnosti I.
Vyznání na hraně času a věčnosti I. Karel Skalický
image:Image Děcka, valíme do nebe!
Děcka, valíme do nebe! Robert Mayer
image:Image Boží svědek v propasti zla
Boží svědek v propasti zla Yves Bériault
image:Image České paměti