Lupa
Obsah
Portál
Reklama

Rodinný festival FANDÍME RODINĚ! už tuto sobotu

Zdroj:Diecéze ostravsko - opavskáDiecéze ostravsko - opavská
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Ostravsko-opavská diecéze
Datum publikace12. 9. 2023, 17.28
TiskTisk

Centrum pro rodinu a sociální péči v Ostravě zve všechny děti, jejich rodiny a přátele tuto sobotu 16. 9. od 13 do 18 hodin na tradiční rodinný festival Fandíme rodině! Návštěvníci například mohou zhlédnout pohádku pro děti, bavit se na klaunském workshopu nebo si zazpívat novou narozeninovou písničku Pavla Helana. V areálu Lékařské fakulty Ostravské univerzity na Syllabově ulici Centrum pokračuje v oslavách svých 30. narozenin.

image:Image 41/source/orig/40743_26922_0_festival_2023.jpg

„Věříme, že se máte na co těšit,“ předesílá specialista PR Radka Moricová. Organizátoři si pro návštěvníky připravili nejedno překvapení: „Pro nejmenší je připraveno loutkové divadlo ,Haló, Jácíčku‘ v podání Studia G. Děti se mohou těšit na klaunský workshop Klaunského divadla MIMO a nebudou chybět tvořivé dílny, skákací hrad nebo jízda na rikších. Zavítají k nám také postavičky Večerníčka i ovečky z Déčka a to není všechno, čeká nás i další překvapení z České televize,“ zve na zábavné odpoledne Radka Moricová. Doplňuje, že své vystoupení také už pilně připravují děti z Moravského folklorního souboru Ševčík. A dalším překvapením bude nová narozeninová písnička patrona Centra, vlídného písničkáře Pavla Helana. Napsal ji speciálně pro tuto příležitost.  

„Každý účastník festivalu bude zařazen do slosování o poukázky na nákup sportovního vybavení v prodejnách Kilpi. Centrum budete moci podpořit dobrovolným vstupným i nákupem v našem obchůdku. Výborné občerstvení je samozřejmostí,“ usmívá se za organizátory Radka. Ti festival připravovali s vědomím, že je to naposledy, kdy se přátelé, podporovatelé a pracovníci Centra pro rodinu budou bavit nedaleko jeho budovy. Lékařská fakulta má totiž s areálem v budoucnu jiné záměry, a tak se i Centrum bude stěhovat do nového sídla v centru Ostravy. „Tak neváhejte a přijměte naše pozvání a prožijme společně odpoledne s rodinou a přáteli,“ zvou z Centra pro rodinu.

Focusy

Život z víry

Mohlo by vás zajímat

image:Image Den se již nachýlil
Den se již nachýlil Nicolas Diat, Robert Sarah
Cena: 314 Kč
image:Image Proč chodit do kostela?
Proč chodit do kostela? Timothy Radcliffe
Cena: 270 Kč
image:Image Nikdo ti neuvěří
Nikdo ti neuvěří Danielle Schererová
Cena: 93 Kč
image:Image Katechismus katolické církve
Katechismus katolické církve
Cena: 531 Kč

Související články

Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou