Seriál Vyvolení od dubna na TV Noe

Zdroj:cirkev.czcirkev.cz
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí
Datum publikace4. 4. 2024, 10.37

Vyvolení (The Chosen) vypráví o Ježíšových činech očima těch, kteří se s ním měli možnost setkat tváří v tvář. Seriál, z nějž televize Noe uvede hned tři série po osmi dílech, se vyznačuje autentickým prostředím, výbornými hereckými výkony a především nevšedním scénářem. První díl bude mít premiéru v sobotu 6. dubna.

image:Image 54/source/orig/53690_419001295-825821629559993-5860780173701823195-n.jpg
Foto: Facebook TV Noe

Každá z epizod vypráví příběh lidí žijících na prahu našeho letopočtu, jež nějakým způsobem zasáhlo Ježíšovo učení. Tvůrci se striktně nedrží evangelijních příběhů, nicméně jejich umělecký vklad vždy slouží stejnému cíli: přiblížit současnému člověku Ježíše a jeho učení.

Každou sobotu večer od 6. dubna uvede televize Noe jeden díl seriálu s českým dabingem, který se stal světovým fenoménem nejen mezi křesťanskými diváky.

Zdroj: Facebook TV Noe

Život z víry Média