Setkání dětí a rodin 1. července na Prašivé nejen na synodální téma "Společně na cestě"

Zdroj:Diecéze ostravsko - opavskáDiecéze ostravsko - opavská
Rubrika: Domácí,Ostravsko-opavská diecéze
Datum publikace11. 5. 2022, 7.44

První prázdninový den bude letos opět patřit tradičnímu setkání dětí a rodin s otcem biskupem. Děti, rodiče i prarodiče jsou zváni v pátek 1. července 2022 nejprve do areálu Kamenité u Vyšních Lhot a po mši svaté, kterou bude celebrovat biskup Martin David, na horu Prašivá. Tématem setkání je heslo "Společně na cestě" a odkazuje na synodální putování, ale také na mnohé další společné kráčení, putování a cestování.

image:Image 12/source/orig/11364_8221_0_prasiva22.jpg

Setkání připravuje Katechetické a pedagogické centrum ve spolupráci s Centrem pro rodinu a sociální péči a Diecézním centrem mládeže.

Program setkání:

10.00 - zahájení v areálu Kamenité u Vyššních Lhot

10.45 - mše svatá s biskupem Martin Davidem

12.30 - program na stanovištích na Prašivé

15.30 - závěrečné požehnání na louce u kostelíka

Více objevujte postupně také na webu https://prasiva.prorodiny.cz/

Synoda 2021–2024 Život z víry Rok rodiny

image:Image Dostal jsem slovo
Dostal jsem slovo Petr Šabaka
image:Image Deník farářky
Deník farářky Martina Viktorie Kopecká
image:Image Musím být dokonalý a jiné hereze kazatelských rodin