Televize Noe spouští nový program Noe+

Autor: P. Leoš Ryška SDB Zdroj:cirkev.czcirkev.cz
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí
Datum publikace22. 12. 2022, 10.54

Nekomerční televizní program pro celou rodinu s etickým rozměrem postavený na tradičních křesťanských hodnotách. V programu budou pořady kulturní, vzdělávací, duchovní i zábavné.“ Tak zní základní programová specifikace nového televizního kanálu s názvem Noe+ (čteno Noe plus) televize Noe.

image:Image 22/source/orig/21198_screenshot-2022-12-22-at-10-47-08-spoustime-druhy-kanal-noe-televize-noe.png

Televize dobrých zpráv připravila pro své diváky a příznivce mimořádný vánoční dárek,
nový program Noe+ .

Začne vysílat 24. prosince v 8. 00 hodin ráno a bude s diváky každý den až do půlnoci
i déle. Diváci se mohou těšit na speciální vánoční program od Štědrého dne až do svátku
Křtu Páně, poté bude programová skladba doplňovat vysílání hlavního kanálu televize Noe.

Parametry licence Noe+

Televizní program / označení programu: Noe+
Pozemní forma ve standardu DVB-T/MPEG-2, časem DVB-T2

Územní rozsah vysílání:
Vysílací sítí 8 provozovatele České Radiokomunikace a.s.
České Budějovice - Včelná v regionální síti č. 8 (kanál č. 33)
Pardubice - budova TKB v regionální síti č. 8 (kanál č. 38)
Plzeň - Krkavec v regionální síti č. 8 (kanál č. 28)
Liberec - budova KÚ v regionální síti č. 8 (kanál č. 46)
Ústí nad Labem - Klíše v regionální síti č. 8 (kanál č. 30)
Olomouc - Radíkov v regionální síti č. 8 (kanál č. 32)
vysílací sítí 12 provozovatele Czech Digital Group, a.s.
Praha - město v regionální síti č. 12 (kanál č. 47)

Zvláštní přenosové systémy – Internet
- web www.tvnoe.cz
- HbbTv program Tv Noe – celoplošná v DVB-T2

Kabelové televize si budou RRTV žádat samy o rozšíření svých licencí.

Základní programová specifikace. Nekomerční televizní program pro celou rodinu s etickým rozměrem postavený na tradičních křesťanských hodnotách. V programu budou pořady kulturní, vzdělávací, duchovní i zábavné.

Hlavní jazyk vysílání: Český jazyk

Časový rozsah vysílání: 24 hodin denně

Program obsahuje hrané a dokumentární filmy, pořady kulturní, hudební, vzdělávací,
s duchovní tématikou, zábavné, zpravodajství a pořady pro děti. Programová skladba je
složena z nové výroby pro Noe+, archivu pořadů odvysílaných v televizi Noe,
z nakoupených licencí pro program Noe+ a sdílením licenčních práv programu Tv Noe.

Od 1.1.2023 přechází Noe TV na družici z vysílání HD na SD.

Jediná nekomerční televize Noe vysílá od roku 2006. Nabízí pořady kulturní, vzdělávací,
duchovní i zábavné. Televize Noe šíří své vysílání všemi dostupnými způsoby: systémem
celoplošného pozemního vysílání, skrze družici, nabídky kabelových operátorů,
přes internet i mobilní aplikaci. Zpětné zhlédnutí je možné 7 dní zpětně.

Skrze družici a kabelové operátory je televize Noe dostupná také na Slovensku. Vyrobené
pořady jsou umístěné ve videotéce na webu a skrze HbbTv. Držitelem licence je Telepace s.r.o. Od prosince 2022 získala licenci na kanál Noe+

Život z víry Média

image:Image Na výsluní Božím