Videopozvánka na uvedení do funkce biskupa Pavla Konzbula

Zdroj:cirkev.czcirkev.cz
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Videa a podcasty,Brněnská diecéze
Datum publikace17. 6. 2022, 21.51

Již zítra 29. června, v den slavnosti patronů brněnské diecéze sv. Petra a Pavla, při pontifikální bohoslužbě v 16.00 hodin převezme 14. diecézní biskup brněnský Mons. Pavel Konzbul vedení diecéze. Jste srdečně zváni do brněnské katedrály nebo můžete přenos živě sledovat na TV Noe či Radiu Proglas.

Biskupové

image:Image Moje dlouhé mlčení
Moje dlouhé mlčení Erika Bezdíčková
image:Image Oční lékař Karel Kuběna
Oční lékař Karel Kuběna Jana Langerová
image:Image Vyznání na hraně času a věčnosti I.
Vyznání na hraně času a věčnosti I. Karel Skalický
image:Image Všechno mohu ....
Všechno mohu .... Pavel Dokládal