Zahájení fotografické výstavy společenství Člověk a Víra v Olomouci

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace10. 7. 2023, 9.39

Průřez významnými církevními událostmi loňského roku nabídne fotografická výstava, která byla zahájena 10. července 2023 v olomoucké katedrále sv. Václava. Pořádá ji zde společenství Člověk a Víra společně s místní farností a k vidění zde bude zdarma v době otevření katedrály až do 10. srpna.

image:Image 37/source/orig/36550_25285_0_230710-vystava-cav-9.jpg
Foto: Josef Polehňa, Člověk a Víra

Člověk a Víra je společenství fotografů, kteří ve svém volném čase bez nároku na odměnu dokumentují život církve, sakrální architekturu a víru člověka obecně. V současnosti sdružuje po celé ČR na 150 fotografů, v olomoucké arcidiecézi jich je 33. Více na webu www.clovekavira.cz.

Život z víry Kultura

image:Image Vinografie
Vinografie Fanny Darrieussecqová, Melody Denturcková
image:Image Dějiny, jak je možná neznáte