Zúčastněte se vatikánského rozloučení s Benediktem XVI. s Miklas Tour

Zdroj:cirkev.czcirkev.cz
Rubrika: Hlavní zprávy,Vatikán a zahraničí
Datum publikace2. 1. 2023, 9.14

Cestovní kanceláři Miklas Tour se podařilo zorganizovat poutní zájezd na pohřeb emeritního papeže Benedikta XVI., který se uskuteční ve čtvrtek 5. ledna ve Svatopetrské bazilice.

image:Image 22/source/orig/21518_svatopetrska-bazilika.jpg
Foto: Wikimedia Commons

Jedná se o cestu bez nutnosti ubytování v Římě, protože obě noci stráví poutníci autobusovým přejezdem. Nástupní místa jsou Prostějov, Svitavy, Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov.

CK Miklas Tour je ochotná v případě zájmu vypravit autobus i z Prahy.

Popis zájezdu:

1.den: 4.ledna odjezd z Moravy v 10.00 hod. (čas z Prostějova). Noční jízda do Itálie s bezpečnostními a zdravotními přestávkami.

2. den: 5. ledna kolem 6.00 hod. ráno příjezd do Říma. Odjezd veřejnou dopravou do Vatikánu k bazilice sv. Petra. Účast na pohřbu. emeritního papeže Benedikta XVI.

Mezi 14.00 - 16.00 hod. odjezd zpět do ČR.

3. den: 6. ledna příjezd mezi 10.00 - 12.00 hod. na odjezdová místa.

Podrobnosti ZDE.

Liturgie a bohoslužby

image:Image Kancionál modrý
Kancionál modrý