Člověk a Víra ve Vranově u Brna

Zdroj:Biskupství brněnskéBiskupství brněnské
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Brněnská diecéze
Datum publikace17. 3. 2023, 13.20

V neděli 19. března 2023 v 11.00 hodin bude brněnský biskup Pavel Konzbul slavit bohoslužbu ve Vranově u Brna po členy spolku Člověk a Víra. Po bohoslužbě následuje beseda s přítomnými fotografy.

image:Image 26/source/orig/25334_dk15560.jpg
Dušan Kadlec, ČaV

„Fotografický spolek Člověk a Víra se začal rodit v roce 2011. Jeho prvním cílem bylo rozvíjet křesťanskou fotografii jako do té doby opomíjený žánr a přispívat ke kultivaci chování fotografů během církevních obřadů. Spolek zahajoval v Praze se třemi fotografy, rychle se však rozvíjel, a tak v současné době působí více než 145 členů nynějšího spolku Člověk a Víra (ve věku od 15 do 75 let) po celé České republice, 6 na Slovensku a 13 v Egyptě. “

Brněnští fotografové ze spolku "Člověk a víra" Petr Polanský a Dušan Kadlec jsou autory současných oficiálních portrétních fotografií biskupa Pavla Konzbula.

Převzato z https://www.clovekavira.cz/

Liturgie a bohoslužby Biskupové

image:Image Obřady pomazání nemocných
Obřady pomazání nemocných