Lupa
Obsah Obsah
Portál

FOTOGALERIE: Národní svatováclavská pouť ve Staré Boleslavi

Zdroj:cirkev.czcirkev.cz
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Pražská arcidiecéze
Datum publikace28. 9. 2023, 20.01
TiskTisk

Ve Staré Boleslavi na Mariánském náměstí si dnes poutníci připomněli odkaz sv. Václava. Mši svatou sloužil kardinál Dominik Duka, kázal litoměřický biskup Jan Baxant. Účastnil se také pražský arcibiskup Jan Graubner a všichni čeští a moravští biskupové.

image:Image 43/source/orig/42085_39.JPG
Foto: Jana Podhorská

Focusy

Biskupové Národní poutě Liturgie a bohoslužby

Mohlo by vás zajímat

image:Image Říkali mu Pistolník
Říkali mu Pistolník František Kolouch
Cena: 67 Kč
image:Image Cesta malých kroků
Cesta malých kroků Chiara Petrillová
Cena: 67 Kč
image:Image Jan Blažej Santini-Aichel
Jan Blažej Santini-Aichel Petr Dvořáček
Cena: 584 Kč
image:Image Robert Bellarmino. Kardinál a inkvizice
Robert Bellarmino. Kardinál a inkvizice James Patrick Brodrick
Cena: 288 Kč

Související články

Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou