Františkánská duchovní obnova pro mladé lidi

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace17. 2. 2022, 10.35

Sestry františkánky a bratři františkáni zvou mladé lidi od 18 do 30 let na postní duchovní obnovu, která se ve dnech 11.–13. března 2022 uskuteční na Velehradě. Téma zní „Vyšel mu vstříc. Otevřít se v uzavřeném světě“.

image:Image 9/source/orig/8167_4613_0_220217-frantiskanska-duchovni-obnova.png

Přihlašovat se můžete na e-mailu frantiskanskaobnova@seznam.cz.

Více informací: www.ofm.cz/2022/02/12/zveme-mlade-lidi-na-frantiskanskou-duchovni-obnovu

Pastorace Mladí v církvi

image:Image Proč?
Proč? Martin Kvapilík