Jak být Boží schola, ukáže seminář ve Zlíně

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace8. 9. 2022, 9.48

Farnost sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně pořádá v sobotu 15. října 2022 jednodenní formační seminář „Jak být Boží schola“, určený pro vedoucí i členy schol celé arcidiecéze. Náplní budou přednášky a praktické workshopy o výběru písní k liturgii, provedení žalmů, o schole jako společenství nebo o technice hry a zpěvu.

image:Image 17/source/orig/16150_13477_0_schola-1.jpg

Zaměření workshopů: pro vedoucí (vedení, dirigování, motivace, výběr písní k liturgii), pro zpěváky (zpěv, technika liturgických skladeb), pro muzikanty (klavír, kytara, smyčce, flétna, rytmika) a další (zvučení scholy, vlastní písně, vedení chval, animace dětské scholy).

Více informací a přihlášky: bozischola.proscholy.cz

Život z víry

image:Image Mše svatá