Jak být Boží schola, zjišťovali účastníci semináře ve Zlíně

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace17. 10. 2022, 8.53

Farnost sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně uspořádala v sobotu 15. října 2022 jednodenní formační seminář „Jak být Boží schola“, určený pro vedoucí i členy schol.

image:Image 18/source/orig/17833_15256_0_221015-bozi-schola-zlin-09.jpg
Foto: Marie Kramplová, Člověk a Víra

Náplní byly zejména přednášky a praktické workshopy o výběru písní k liturgii, provedení žalmů, o schole jako společenství nebo o technice hry a zpěvu.

Fotogalerie (Marie Kramplová / Člověk a Víra)

Liturgie a bohoslužby Kultura

image:Image Mešní řád tradičního římského ritu
Mešní řád tradičního římského ritu