Jak sledovat kající liturgii a akt zasvěcení ve sdělovacích prostředcích?

Autor: Jana Gruberová Zdroj:Vatican NewsVatican News
Rubrika: Hlavní zprávy,Vatikán a zahraničí,Videa a podcasty
Datum publikace25. 3. 2022, 14.46

Postní liturgii, která od 17 hodin začne ve Svatopetrské bazilice a vyvrcholí zasvěcením lidstva, církve a zejména Ukrajiny a Ruska Neposkvrněnému Srdci Panny Marie, budou živě přenášet vatikánské sdělovací prostředky.

image:Image 10/source/orig/9676_6342_0_844.jpeg

Přímý přenos v deseti jazycích lze sledovat na:

Vatican News: audio-video stream v deseti jazycích (anglicky, francouzsky, španělsky, italsky, německy, portugalsky, čínsky, arabsky, rusky, ukrajinsky)

Radio Vaticana webové radio: anglicky, francouzsky, španělsky, italsky, německy, portugalsky, čínsky, arabsky, rusky, ukrajinsky

Radio Vaticana v italském jazyce: 105Fm e 103.8 Fm v okolí Říma, v digitálním přenosu (DAB+) na celém italském území

YouTube Vatican News: anglicky, francouzsky, španělsky, italsky, německy, portugalsky, čínsky, arabsky, rusky, ukrajinsky, italský znakový jazyk (LIS)

Facebook Vatican News: anglicky, francouzsky, španělsky, italsky, německy, portugalsky, ukrajinsky

Přímý přenos s českým komentářem zařadila rovněž TV Noe a druhý program české televize ČT2.

Papež František Liturgie a bohoslužby Válka na Ukrajině

image:Image Robert Schuman a sjednocení Evropy