Mši svatou za pracovníky ve zdravotnictví bude na Provodově celebrovat P. Vácha

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace25. 5. 2023, 11.40

Lékařům, zdravotním sestrám a dalším pracovníkům ve zdravotnictví je určena pouť, která se uskuteční v neděli 4. června 2023 v poutním kostele Panny Marie Sněžné na Provodově-Malenisku. Od 14.30 ji bude slavit P. Marek Orko Vácha.

image:Image 31/source/orig/30796_24051_0_nemocnicni-kaplani-filip-fojtik.jpg

Liturgie a bohoslužby Zdravotnictví

image:Image Rozpravy o víně
Rozpravy o víně Zdenek Červenka