Na Církevní ZŠ v Kroměříži prožili misijní den

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace24. 10. 2023, 8.47

Slova svatého otce Pia „Když se milion dětí bude modlit růženec, svět se změní“ se snaží naplňovat děti po celém světě již mnoho let. Také letos se k nim 18. října v 9.00 přidali i žáci Církevní základní školy v Kroměříži.

image:Image 44/source/orig/43859_28220_0_231024-czs-km-misijni-0.jpg

Nás sice není milion, ale spojili jsme se tak s mnoha vrstevníky v modlitbě růžence, aby ten náš dnešní svět byl alespoň o trošinku lepší a bylo v něm více lásky a porozumění.

Olga Loučková, ředitelka CZŠ

Život z víry Církevní školství

image:Image Trojice
Trojice Gilles Emery