Pastorační středisko při Biskupství českobudějovickém připravilo několik možností, jak tento mimořádný týden prožít.
Pastorační středisko při Biskupství českobudějovickém připravilo několik možností, jak tento mimořádný týden prožít.
- Virtuální duchovní obnova (nejen) pro manžele neboli cyklus přednášek o stvoření nového člověka, kterou připravil a přednese R. D. Ing. Zdeněk Gibiec, ThLic., rektor mezinárodního kněžského semináře Redemptoris Mater. Upoutávku najdete ZDE. Začíná 14. 2. 2022 na YouTubeProlidi.online. Každý týden bude zveřejněna jedna přednáška, kterou si můžete pustit kdykoliv. Cyklus přednášek bude až do Svatého týdne.
- Kdo byl sv. Valentýn nám představí nové video prof. PaeDr. Martina Weise, ThD. z cyklu Svatí promlouvají. Klikněte ZDE.
- Svědectví Ztráty a nálezy v manželství najdete ZDE a další se připravují.
- „Cestička“ – Ztráty a nálezy u Josefa Egyptského a v dnešních rodinách je ZDE. „Cestičku“ si můžete vytisknout a vzít s sebou na procházku nebo ji (po domluvě) někam umístit, aby z ní měli užitek i ostatní. Budete potřebovat mobil a barevný fix.
- Národní týden manželství má také svůj vlastní web, kde najdete všechny zveřejněné akce po celé republice. Stačí kliknout ZDE.