Novéna před svěcením litoměřického biskupa Stanislava Přibyla

Zdroj:Biskupství litoměřickéBiskupství litoměřické
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Litoměřická diecéze
Datum publikace11. 2. 2024, 8.16

V příloze přinášíme novénu, modlitební přípravu Diecéze litoměřické, která předchází biskupskému svěcení a slavnosti uvedení nového litoměřického biskupa do úřadu. Začátek novény je 22. února, konec 1. března.

image:Image 52/source/orig/51019_33059_0_novena.png

Nově jmenovaný biskup Stanislav Přibyl prosí o modlitby věřících a přeje si, aby biskupské svěcení 2. března bylo slavností celé místní církve. Devítidenní modlitba před touto slavností může být dobrou příležitostí k duchovní přípravě na tuto událost. Lze se ji modlit jak společně, tak soukromě. Duchovní správci se žádají, aby modlitbu novény rozšířili mezi věřící.

Materiál je k dispozici buď jako brožura k tisku ve formátu PDF nebo jako PDF jednotlivých za sebou jdoucích stránek, například k uložení do čtečky elektronických knih nebo do mobilních telefonů.

Brožura k tisku ve formátu PDF

PDF jednotlivých stran

Život z víry Biskupové

image:Image Dějepisné sešity: Toufar