Noví jáhni přijali svěcení

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace20. 6. 2022, 10.51

Osm kandidátů jáhenské služby přijalo v sobotu 18. června 2022 v katedrále sv. Václava svěcení z rukou biskupa Antonína Baslera.

image:Image 14/source/orig/13173_10142_0_220618-jahenske-00.jpg

Noví jáhni (zleva doprava): Josef Zvoníček (1969, Kroměříži – sv. Mořic, trvalý jáhen), Zdeněk Nevrlý (1972, Mohelnice, trvalý jáhen), Jiří Slimařík (1965, Hnojice, trvalý jáhen), Martin Svák (1976, Zubří, trvalý jáhen), Václav Slivka (1994, Přerov, kandidát kněžství), Pavel Franta (1974, Nedakonice, trvalý jáhen), Josef Hruboš (1970, Újezdec u Luhačovic, trvalý jáhen) a Zbyněk Král (1965, Bánov, trvalý jáhen).

Život z víry

image:Image Církev a výzvy přítomnosti
Církev a výzvy přítomnosti Éric de Moulins-Beaufort
image:Image Žena ať v církvi promluví