Položení Jezulátka do jesliček na plzeňském náměstí

Zdroj:Diecéze plzeňskáDiecéze plzeňská
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Plzeňská diecéze
Datum publikace11. 12. 2023, 11.40

17. prosince v 18:00 vyjde z plzeňského biskupství průvod se sochou Jezulátka, kterého biskup Tomáš Holub a starosta ÚMO 3 David Procházka položí do jesliček v betlémě na náměstí Republiky. V průvodu budou znít adventní a vánoční písně v podání žesťového kvinteta Coda Brass.

image:Image 48/source/orig/47061_30374_0_15ukladani-jeziska-sp_cropped.jpeg

Průvod se sochou Jezulátka vyjde od budovy plzeňského biskupství (nám. Republiky 35) a projde kolem katedrály sv. Bartoloměje, plzeňského andělíčka přes Adventní trhy až k betlému. Připojte se i se svými dětmi k průvodu, který symbolizuje blížící se Vánoce.

Život z víry Advent a Vánoce

image:Image Církev a výzvy přítomnosti
Církev a výzvy přítomnosti Éric de Moulins-Beaufort
image:Image Pán se stará