Poutní centrum v Koclířově organizuje pouť za Svatým otcem do Budapešti

Zdroj:cirkev.czcirkev.cz
Rubrika: Hlavní zprávy,Vatikán a zahraničí,Domácí
Datum publikace29. 3. 2023, 8.34

Poutní centrum královéhradecké diecéze organizuje pro zájemce 30. dubna jednodenní pouť do Budapešti, kde bude papež František na závěr své apoštolské cesty v Maďarsku sloužit mši svatou na neděli Dobrého pastýře.

image:Image 27/source/orig/26162_kate-kasiutich-qnug1rdnulk-unsplash-1.jpg
Unsplash.com

Předpokládaný odjezd je v brzkých ranních hodinách (cca 02hod.) z určených nástupních míst: Hradec Králové, Svitavy, Brno a Břeclav. Na této trase je možné po dohodě přistoupit i mimo stanovená místa. Podle zájmu může trasa vést i jižně (např. Pardubice, Chrudim, Hlinsko aj.)

Čas bude upřesněn podle trasy autobusu a dle pokynů pro registraci poutníků.

Po společném slavení papežské bohoslužby na náměstí Lajose Kossutha, prohlídce Budapešti a osobním volnu je předpokládaný odjezd v odpoledních hodinách z Budapešti zpět do ČR.

Přihlášky a kontakt:

Přihlášky je možné zasílat přes poutní centrum královéhradecké diecéze na mail: recepce@cm-fatima.cz se zasláním osobních údajů (příjmení, jméno, datum narození, bydliště, číslo OP, telefonní kontakt + ideální nástupní místo z uvedeného seznamu).

Zdroj: Fatimský apoštolát v ČR

Papež František Papežské cesty Život z víry