Přímé přenosy bohoslužeb od 29. května do 4. června 2023

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí
Datum publikace29. 5. 2023, 8.21

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele, nabízíme přehled bohoslužeb vysílaných během následujících dní přímým přenosem v Televizi Noe a Radiu Proglas.

image:Image 32/source/orig/31226_24144_0_prime-prenosy-foto-pavel-langer.jpg

Vedle těchto sdělovacích prostředků lze využít také internetové přenosy bohoslužeb z farností, poutních míst a dalších kostelů. Jejich přehled je k dispozici na webu MseOnline.cz.

Televize Noe nabízí ve všední dny bohoslužby od 12.05 z kaple ostravského studia Telepace. Nedělní mše svatá pak bude v 10.30 přenášena ze Slavkova u Brna u příležitosti 700. výročí první písemné zmínky o farnosti.

Radio Proglas vysílá bohoslužby v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek od 18.00: v pondělí bohoslužbu slova s jáhnem Janem Špilarem a další dny mše svaté z rozhlasové kaple Svatého Ducha a pražského kostela Panny Marie Sněžné. V neděli od 10.30 pak stejně jako TV Noe nabídne již zmíněnou mši svatou ze Slavkova u Brna. Během týdne zve Proglas také k modlitbě růžence: ve středu od 18.00 a v úterý a pátek od 22.30. V pátek od 15.10 se můžete připojit i k modlitbě křížové cesty, každou neděli v 18.00 nabízí Proglas „Průvodce modlitbou“ a v 18.25 se pak lze přidat k modlitbě za rodiny.

Televize Noe

pondělí 29. 5., 12.05: mše svatá z kaple Telepace

úterý 30. 5., 12.05: mše svatá z kaple Telepace

středa 31. 5., 12.05: mše svatá z kaple Telepace