U dominikánů se budou 24 hodin modlit růženec

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace25. 9. 2023, 10.48

Již sedmým rokem se v klášterním kostele Neposkvrněného početí Panny Marie v Olomouci bude ve dnech 6. a 7. října 2023 konat Modlitba růžence 24 hodin.

image:Image 42/source/orig/41781_27322_0_ruzenec-panna-maria.jpg

Tuto modlitbu dnem i nocí zahájí v předvečer památky Panny Marie Růžencové, v pátek 6. října 2023, biskup Antonín Basler mší svatou od 18.00. Zakončena bude 7. října slavnostní mší svatou, kterou bude celebrovat děkan olomouckého děkanátu P. Ladislav Švirák.

„Hlavní úmysl letošní čtyřiadvacetihodinové modlitby bude obětován za vítězství Neposkvrněného srdce Panny Marie. K tomuto hlavnímu úmyslu může každý modlící se připojit i svůj vlastní úmysl,“ zve za pořadatele Marcela Anežka Kořenková a pokračuje: „Srdečně zveme všechny věřící k zapojení se do této modlitby, byť jediným desátkem.“

Více informací i možnost registrace na ruzenec24.op.cz

Liturgie a bohoslužby Řeholní život

image:Image Specifické otázky z eschatologie
Specifické otázky z eschatologie Michal Altrichter