Lupa
Obsah Obsah
Portál

V Bělé nad Radbuzou vzpomínali na oběti válek

Zdroj:Diecéze plzeňskáDiecéze plzeňská
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Plzeňská diecéze
Datum publikace20. 11. 2023, 16.13
TiskTisk

V sobotu 18. listopadu v kostele Panny Marie Sedmibolestné v Bělé nad Radbuzou sloužil plzeňský biskup Tomáš Holub mši svatou za oběti válek a násilí.

image:Image 46/source/orig/45650_29372_0_3u7a1908_cropped.jpeg

Po česko-německé bohoslužbě následoval pietní akt u pomníku padlých na náměstí a setkání s občerstvením ve školní jídelně.

Fotogalerie zde.

Focusy

Biskupové Život z víry

Mohlo by vás zajímat

image:Image Vize zdaru, vize zmaru
Vize zdaru, vize zmaru Ivana Lukeš Rybanská, Barbora Spalová
Cena: 297 Kč
image:Image Modlitba pro začátečníky i mírně pokročilé
Modlitba pro začátečníky i mírně pokročilé James Martin
Cena: 206 Kč
image:Image Být pastýřem
Být pastýřem Dan Drápal
Cena: 81 Kč
image:Image Mission Possible
Mission Possible Otto Neubauer
Cena: 314 Kč

Související články

Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou