Zemřel P. Vít M. Červenka, OPraem.

Zdroj:Biskupství brněnskéBiskupství brněnské
Rubrika: Domácí,Brněnská diecéze
Datum publikace17. 5. 2023, 14.43

Po dlouhé těžké nemoci zemřel dne 15. května 2023 ve věku 46 let R. D. Vít Martin Červenka, O. Praem., administrátor farnosti Křtiny. Poslední rozloučení se bude konat při mši svaté ve farním kostele sv. Jana a Pavla ve Frýdku- Místku dne 20. května 2023 v 11.00 hodin.

image:Image 31/source/orig/30284_13804.jpg

Tělesné ostatky zesnulého budou po krátké pobožnosti ve hřbitovní obřadní síni uloženy do rodinného hrobu na Olšanských hřbitovech v Praze dne 26. května 2023 ve 12.50 hodin.

Liturgie a bohoslužby Osobnosti

image:Image Křestní list
Křestní list
image:Image Hlavní společné modlitby a mešní řád